Zoek op kunstenaar
Sluit
terug

Jaap Wagemaker kunstwerk • schilderij • te koop Stilleven met vazen en fruit

Jaap Wagemaker

Stilleven met vazen en fruit
olieverf op doek 70,4 x 85,3 cm, gesigneerd rechtsonder

Dit schilderij is te koop.

Prijs: € 4.700

Jaap Wagemaker is vooral bekend geworden als materieschilder. In die hoedanigheid behoorde hij samen met Jean Dubuffet, Alberto Burri en Antoni Tàpies tot de kleine groep kunstenaars die deze stroming vanaf het einde van de jaren 50 wereldwijd vertegenwoordigen. In de periode die daaraan voorafging, vanaf 1946, experimenteerde hij onder invloed van het werk van Paul Klee met een nieuwe, hoogst persoonlijke beeldtaal van fantasietekens en strepen die schijnbaar willekeurig waren ontstaan.


Jaap Wagemaker | Compositie, gemengde techniek en collage op board, 40,8 x 50,3 cm, gesigneerd r.o. (vaag) en gedateerd '55 (vaag)

Jaap Wagemaker

schilderij • te koop

Compositie, 1955

Jaap Wagemaker | Donkere figuren, olieverf op doek, 106,4 x 130,3 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '54

Jaap Wagemaker

schilderij • te koop

Donkere figuren, 1954

Jaap Wagemaker | Stilleven met biezenmand, olieverf op doek, 60,3 x 50,4 cm, gesigneerd r.b. en te dateren 1924

Jaap Wagemaker

schilderij • te koop

Stilleven met biezenmand, 1924

Jaap Wagemaker | Tegenstelling (Contrast), gemengde techniek op board, 59,0 x 51,0 cm, gesigneerd r.b. en gedateerd '68

Jaap Wagemaker

schilderij • te koop

Tegenstelling (Contrast)

Jaap Wagemaker | Vijfhuizen, olieverf op doek, 40,5 x 30,4 cm, gesigneerd l.o. en op spieraam en gedateerd op spieraam '38

Jaap Wagemaker

schilderij • te koop

Vijfhuizen, 1938-1938


Het hele jaar open

Dinsdag t/m zaterdag 11-17 uur en op afspraak