Zoek op kunstenaar
Sluit
terug

Gerardus Hendrikus Maria Drieman kunstwerk • aquarel • tekening • voorheen te koop De veiling

Drieman G.H.M.  | Gerardus Hendrikus Maria Drieman, De veiling, potlood en aquarel op papier 21,3 x 27,6 cm, gesigneerd verso

Gerardus Hendrikus Maria Drieman

De veiling
potlood en aquarel op papier 21,3 x 27,6 cm, gesigneerd verso

Dit werk op papier was voorheen te koop.

Het hele jaar open

Dinsdag t/m zaterdag 11-17 uur en op afspraak