Zoek op kunstenaar
Sluit

Asters schilderijen onderwerp • kunstenaars • kunstwerken te koop asters in de schilderkunst

Ans van den Berg | Bloemstilleven met chrysanten en asters, pastel op papier, 49,0 x 39,0 cm, gesigneerd r.o. en zonder lijst

Ans van den Berg

aquarel • tekening • voorheen te koop

Bloemstilleven met chrysanten en asters