Zoek op kunstenaar
Sluit

Asters schilderijen onderwerp • kunstenaars • kunstwerken te koop asters in de schilderkunst

Jan Bogaerts | Herfstasters in een bolle vaas, olieverf op doek, 61,9 x 50,2 cm, gesigneerd r.b. en gedateerd 1906

Jan Bogaerts

schilderij • te koop

Herfstasters in een bolle vaas, 1906

Ans van den Berg | Bloemstilleven met chrysanten en asters, pastel op papier, 49,0 x 39,0 cm, gesigneerd r.o.

Ans van den Berg

aquarel • tekening • te koop

Bloemstilleven met chrysanten en asters