Zoek op kunstenaar
Sluit
terug

Pierre Mougins kunstwerk • schilderij • voorheen te koop In de veilingzaal

Mougins P. de | Pierre de Mougins, In de veilingzaal, olieverf op doek 55,4 x 45,9 cm, gesigneerd rechtsonder

Pierre Mougins

In de veilingzaal
olieverf op doek 55,4 x 45,9 cm, gesigneerd rechtsonder
annotatie met verso stempel: 'Atelier P. de Mougins'

Dit schilderij was voorheen te koop.

Herkomst: part. bezit Frankrijk.

Pierre de Mougins werd in 1966 vlakbij Parijs geboren, maar woont tegenwoordig in Berlijn. Hij is autodidact. Van invloed op zijn werk was, in een vroeg stadium, de Franse schilder Jean Mablord (1909-1978). Zijn eerste expositie in 1993 in Montrouge omvatte dan ook een kleine herdenkingstentoonstelling van het werk van die schilder. De Mougins vertegenwoordigt de figuratieve richting in de na-oorlogse schilderkunst

Het hele jaar open

Dinsdag t/m zaterdag 11-17 uur en op afspraak